czwartek, 19.07.2018

Gdybym miała jakoś określić tę płytę to powiedziałabym, że jest taka jaką chciałam nagrać!! To bardzo ważne bo artysta musi zawsze pomarudzić, że mogło być lepiej, że to, że tamto... Ja się ogromnie cieszę z tego co zrobiliśmy a jeszcze bardziej z tego co przed nami bo to dopiero początek!!

Dlaczego MAGDA & INDIGO? bo ładnie brzmi bo INDIGO to mój mąż - Piotr Królik, perkusista, szef zespołu i moja opoka, to moi przyjaciele - Tomasz "Banan" Banaś - gitary , Marek Buchowicz - bas i moi nowi znajomi Kamil Barański - inst. klawiszowe i Karolina Sumowska - chórki.

"CUDA"! Tak nazwaliśmy płytę! To tytuł jednej z piosenek ale także prawdziwe cuda jakie działy się przy okazji nagrywania tego materiału. Jednym z nich jest Piotr Siejka - producent , kompozytor , aranżer , pianista , wokalista. Człowiek , którego wrażliwość muzyczna mnie oczarowała, któremu zaufałam bez reszty i nie zawiodłam się! Teksty są autorstwa Pauliny Przybysz, Rysia Kunce, Franciszka Toeplitza, Janusza Onufrowicza. Każdy z nich wnosi coś nowego, innego wyrażając to w sposób, który jest mi bliski. Kilka tekstów napisałam sama. "Ballada macierzyńska" - mój ulubiony - to o mojej córeńce Zosi, "Kłamstwa" - moje emocje, które dzięki tej piosence udało mi się z siebie wyrzucić, "Możesz mieć", "Nigdy nie przestanę", "Dobrze wiesz" i jeszcze "Tam gdzie Ty" - bardzo osobista... no i "Drzwi" - to o mnie w którym bardzo pomógł mi Rysiu Kunce.

Pracowaliśmy prawie 2 lata ale więcej w tym było przerw niż pracy a póżniej rozmów o wszystkim i dużo śmiechu! To co najważniejsze i najbardziej emocjonalne dla mnie czyli wokale nagrywałam będąc w siódmym miesiącu ciąży. CUDowne przeżycie! Kiedy już podpisaliśmy kontrakt z Universal Music Polska wszystko nabrało rumieńców!

Singiel "Pewnie dlatego" autorstwa Piotra Siejki i Rysia Kunce jest zapowiedzią tego co stworzyliśmy! Bardzo energetyczny utwór, przy którym ciężko usiedzieć w miejscu! Mam nadzieję, że płyta spodoba się tym, którzy w muzyce popowej szukają czegoś więc niż prostych rytmów i niewyszukanych emocji.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Życzcie mi szczęścia!

Magda